unici:

Clasa MEA::Stiri

7 dintr-o lovitura!
Adaugat de  klaw$  la data de  2012-03-24 17:07:34
Dupa Blackburn,Sunderland,Tottenham,Liverpool,Newcastle si Everton , a venit randul ca si Aston Villa sa piarda in fata tunarilor.Arsenal ajunge astfel la a 7-a victorie consecutiva in Premier League.In minutul 26 Arsenal conducea deja cu 2 la 0 , dupa golurile reusite de Gibbs si Walcott , al 2-lea dintr-un assist superb al lui Alex Song.Dupa aceste 2 goluri , Arsenal si-a pastrat apetitul ofensiv, dar la un nivel mai mic.Ultimul gol a venit din partea lui Mikel Arteta in prelungirile meciului, cu o executie superba.Speram la cat mai multe victorii pentru Arsenal si o clasare cat mai buna la finalul sezonului.Urmatorul meci va fi sambata viitoare incepand cu ora 17:00 , in deplasare la QPR.Pe curand!